Showlink Espoo

Espoossa hoidetaan näyttelypalveluiden lisäksi lomaketilaukset, verkkokauppa ja näyttelytoimikuntien tilaukset. Espoossa on myös Showlinkin myymälä.

Postitusosoite
Showlink Oy
PL 50
02771 Espoo

Käyntiosoite
Lanttikatu 2, 02770 Espoo

Toimisto on avoinna arkisin 9-17

Näyttelyilmoittautumisia koskevat tiedustelut
ma – pe klo 11-17
puh. (09) 88730 320 tai info@showlink.fi
Mainitsethan tiedustelussasi / sähköpostissasi näyttelyn nimen sekä koiran rekisterinumeron, jota tiedustelu koskee.

 

Johanna Tuomi – toimitusjohtaja
johanna.tuomi@showlink.fi
– gsm 050 546 3040

Näyttelypalvelut

Elina Riipi – tiiminvetäjä
elina.riipi@showlink.fi
– puh 09 887 30 318

Sanja Ekblad – tiiminvetäjä
sanja.ekblad@showlink.fi
– puh 09 887 30 325

Anett Finnig
anett.finnig@showlink.fi

– puh 09 887 30 221

Nea Finnig
nea.finnig@showlink.fi

– puh 09 887 30 319

Katja Lahtinen
katja.lahtinen@showlink.fi

-puh 09 887 30 269

Janina Lappalainen
janina.lappalainen@showlink.fi
-puh 09 887 30 332

Jaana Repo
jaana.repo@showlink.fi

-puh 09 887 30 324

 

Löydät kotisivuiltamme muut Showlinkin yhteystiedot.

 

Pyydä tarjous

 

Olisiko meistä apua? Pyydä tarjous: info@showlink.fi

Verkkosivustolla käytetään evästeitä sivuston markkinoinnin ja mainonnan kohdentamiseen sekä kävijätilastojen seuraamiseen ja analysointiin. Käyttämällä verkkopalvelua hyväksyt evästeiden käytön. - We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it. Lue lisää evästeistä

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close