Showlink Espoo

Showlinkin Espoon toimipisteessä hoidetaan näyttelypalveluiden lisäksi lomaketilaukset, verkkokauppa ja näyttelytoimikuntien tilaukset. Espoossa on myös Showlinkin myymälä.

Postitusosoite
Showlink Oy
PL 50
02771 Espoo

Käyntiosoite
Lanttikatu 2, 02770 Espoo
Toimisto on avoinna arkisin klo 9-17

Näyttelyilmoittautumisia koskevat tiedustelut
ma – pe klo 11-17
puh. (09) 88730 320 tai info@showlink.fi
Mainitsethan tiedustelussasi / sähköpostissasi näyttelyn nimen sekä koiran rekisterinumeron, jota tiedustelu koskee.

Johanna Tuomi – toimitusjohtaja
johanna.tuomi@showlink.fi
puh 09 887 303 28

Näyttelypalvelut

Sanja Ekblad – esihenkilö
sanja.ekblad@showlink.fi
puh 09 887 30 325

Janina Lappalainen – tiiminvetäjä
janina.lappalainen@showlink.fi
puh 09 887 30 332

Elina Riipi
elina.riipi@showlink.fi
puh 09 887 30 318

Jaana Repo
jaana.repo@showlink.fi
puh 09 887 30 324

Katja Lahtinen
katja.lahtinen@showlink.fi
puh 09 887 30 269

Nea Konttajärvi
nea.konttajarvi@showlink.fi
puh 09 887 30 319

Sari Romi
sari.romi@showlink.fi
puh 09 887 30 317

Sharon Skurnik
sharon.skurnik@showlink.fi
puh 09 887 30 310


Löydät kotisivuiltamme muut Showlinkin yhteystiedot.

 

Pyydä tarjous näyttelyllenne

Olisiko meistä apua? Pyydä tarjous: info@showlink.fi